1 خرداد 1395

تبریک: قبولی دانش آموز حلی 8 در مرحله دوم المپیاد سلولهای بنیادی

مولف: ارسطو   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
3/7

قبولی آقای سید خشایار قوامی، دانش آموز پایه سوم تجربی دبیرستان علامه حلی 8 را  در مرحله دوم المپیاد سلولهای بنیادی سال تحصیلی  95-94 را به همه دانش آموزان و اولیای دبیرستان علامه حلی 8  تبریک می گوییم.
...
...
به گزارش سایت المپیادهای علمی ایران(irysc) ::

اسامی پذیرفته شدگان مرحله دوم اولین آزمون ملی دانش آموزی سلول‌های بنیادی و پزشکی باز ساختی کشور از طرف باشگاه دانش پژوهان جوان اعلام شد. به گفته‌ی دکتر کهیان‌ور دبیر کمیته علمی این المپیاد، با توجه به نگرشی بودن اکثر سؤالات المپیاد به نظر می‌رسد ترکیب جمعیتی قبول شدگان از منظر مقطع، جنسیت و حتی استان پذیرفته‌شدگان ترکیبی متناسب بوده و این امر با فعالیت های حین و پس از آزمون که شامل کمپ ترین اعتراض به برگزاری آزمون بوده است مطابقت دارد.

این ۴۱ نفر قرار است مشابه سایر المپیادها در دوره آموزشی تابستانه شرکت کزده و در آزمون نهایی، برندگان تندیس طلا، نقره و برنز مشخص شود. امید آن می‌رود که با توجه به منویات مقام معظم رهبری نسبت به تاکید فناوری‌های سلول‌های بنیادی به عنوان فناوری‌های برتر کشور در کنار انرژی هسته‌ای و فناوری نانو، این المپیاد به عنوان اولین المپیاد بین رشته‌ای کشور وارد جرگه سایر المپیادهای رسمی کشور شده و امتیاز آن المپیادها را نیز حائز گردد. علاوه بر آن در سال های بعد با بین المللی شدن این المپیاد در کشور مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی نقش آفرینی نماید.

 


 
لینک اصلی خبر:
 

تعداد مشاهده (1370)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر " تبریک: قبولی دانش آموز حلی 8 در مرحله دوم المپیاد سلولهای بنیادی"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید